2021/2022 tanév versenyeredményei

2020/2021 tanév versenyeredményei, sikerei

VUK Wettbewerb/Mini VUK_ Német verseny- csapatok

2. osztály:       Kiss Kinga, Nágl Roland, Rákovics Máté, (70 pontból 62 ponttal fejezték be a versenyt) helyezést nem értek el, mivel több csapat maximum pontszámot kapott.

További csapat: Lázár Bence, Kiss Barnabás, Ferenczik József

5. osztály:       Sörös Máté, Godzsa Regő, Budai Petra (Zuckermelone)

6. osztály:       Rákovics Nóra, Hajdú Lili, Lázár Lilla

8. osztály:       Nágl Botond, Mészáros Boglárka, Tagscherer Bence

Német honismereti verseny: Bajor felfedezők 2049

A megyéből 9 iskola vett részt. Iskolánból 2 csapat indult.

4. osztály:       Ágoston-Nágl Zoé, Kovács Eperke, Unger Kála, Ferenczik Gréta

5. osztály:       Sörös Máté, Godzsa Regő, Budai Petra és Tóth Barnabás

Hallo Österreich_ Német:

8. osztály:       Horváth Julianna – A2 szinten 100/100 ponttal másik 5 versenyzővel első helyezést ért el.

Világnyelvész: Német csapatverseny:

8. osztály:       Horváth Julianna, Leithi Lili, Tagscherer Bence (6. helyezést érték el 125/113 pontot értek el) A versenyben 9 iskola vett részt a 7. és 8. évfolyamból

Bod Péter Könyvtárhasználati verseny:

8. osztály:       Zsobrák Fanni

Méh-ész logikai verseny:

3. osztály:       Borbás Jázmin – ötödik fordulón van túl (2000 versenyző – 100-150 közt)

Zöld OkosKupa (pénzügyi verseny)

6. osztály:       Glaszhütter Adrián – Polyák Imre Levente – Rákovics Nóra (24 csapatból az erős középmezőnyben végeztek, csak pár pontot vesztettek)

K & H vigyázz, kész pénz verseny

8. osztály:       Tagscherer Bence, Nágl Botond 7. osztály: Németh Kristóf

6. osztály:     Polyák Levente, Glaszhütter Adrián, Rákovics Nóra

5. osztály:       Sörös Máté, Tóth Barnabás, Godzsa Regő, Tóth Krisztián, Havadtői Milán

Bank Velem Pénz Okos Kupa Junior

6. osztály:       Rákovics Nóra, Glaszhütter Adrián, Polyák Levente  (190 csapatból 11 pontveszteséggel zártak)

Epam E-kids Scratch verseny - animáció készítés, programozás

6. osztály:       Hajdú Lili – Harsányi Elizabeth, Rákovics Nóra – Lázár Lilla, Polyák Imre Levente- Glaszhütter Adrián

Zrínyi Ilona Matematikaverseny:

(Nágl Botond és Rákovics Nóra eredménye került megyei listára

3. osztály:       Beszedics Mátyás (57 pont)

4. osztály:       Haltrich Hunor (55 pont)

5. osztály:       Sörös Máté (52 pont)

6. osztály:       Glaszhütter Adrián, Rákovics Nóra (80 pont) – 80 versenyzőből 34.helyezés, megyei listára került

8. osztály:      Murányi Imre, Nágl Botond (75 pont) - 80 versenyzőből 33. helyezés, megyei listára került

Kaán Károly természetvédelmi vetélkedő – megyei forduló

5. osztály:       Godzsa Regő

6. osztály:       Hajdú Lili, Rákovics Nóra

WRO-FLL Robotika csapatverseny

A vírus helyzet miatt elmaradt.

Diákszéf alkalmazás kiemelt tesztelői voltunk

o   Felső tagozat diákjai (MNB és a Pontvelem/pénziránytű hálózat támogatásával) A regisztrált diákok száma alapján tanári elismerésben (és pénzjutalomban) részesült Bene Szabados Veronika.

o   A diákok munkája alapján, iskolánk a legaktívabb iskolák közé került, így 100.000 Ft-ot kapott az alapítvány

o   Az ország 20 legaktívabb tanára közt végzett Bene Szabados Veronika, (általános és középiskolai pénzügyi oktatói) tanévzáró online fórumra lett meghívva. Itt a TOP10-be került, amiért ajándékcsomagban részesül, illetve elnyerte a PénzOkos Pedagógusdíjat is.

o   Minden tanár ajándék érmesort, minden diák vásárlásra fordítható pontokat és pénztárcát kapott.